איך לסגור בר נייד לאירועים בדקה ה-90 – המדריך המלא

למד כיצד לסגור ביעילות בר נייד לאירועים בדקה האחרונה עם המדריך המקיף הזה. בין אם אתה ברמן מקצועי או רק בתחילת הדרך, הטיפים והטריקים האלה יעזרו לך לחסוך זמן ולהבטיח אירוע מוצלח.

הקדמה: מדוע חשוב לסגור בר נייד

הפעלת בר נייד לאירועים יכולה להיות מיזם מרגש ורווחי. עם זאת, סגירת הבר בסוף האירוע חשובה לא פחות כמו הקמתו. אירוע מוצלח לא מסתיים עד שהבר נסגר כראוי. סגירת בר נייד כוללת יותר מסתם השבתת הציוד ואריזה. זה דורש תכנון קפדני והקפדה על הפרטים הקטנים כדי להבטיח שהכל יהיה מאורגן ומוכן לקראת האירוע הבא.

סגירת בר נייד חשובה מכמה סיבות. ראשית, הוא מבטיח שכל הציוד והמלאי מטופלים ומאוחסנים כראוי. זה מפחית את הסיכון לאובדן או נזק לציוד, שעלול להיות יקר להחלפה. שנית, סגירת הבר מבטיחה שכל האלכוהול ושאר המשקאות יאוחסנו בבטחה. זה חשוב מסיבות משפטיות ובטיחותיות, שכן השארת אלכוהול ללא השגחה עלולה להוביל לגניבה או לתאונות.

שלישית, סגירת הבר מבטיחה את השארת חלל האירועים מסודר ונקי. זה חיוני כדי לשמור על קשר טוב עם מארגני האירוע ובעלי המקומות. בר נקי ומאורגן חשוב גם מטעמי בריאות ובטיחות, מכיוון שהוא מפחית את הסיכון לתאונות או זיהום. רביעית, סגירת בר נייד בזמן מעידה על מקצועיות וכבוד למארגני האירוע ולאורחים. זה משאיר רושם חיובי ויכול להוביל להזמנות והמלצות עתידיות.

איור של ברמן מנקה את הבר תוך כדי
איור של ברמן מנקה את הבר תוך כדי

שלב 1: נקה תוך כדי תנועה

הצעד הראשון לסגירת בר נייד לאירועים בדקה ה-90 הוא לנקות תוך כדי. זה אומר שלאורך כל האירוע כדאי לנקות ולארגן כל הזמן את אזור הבר. זה יהפוך את תהליך הסגירה להרבה יותר קל ומהיר, וגם יבטיח שהבר יהיה תמיד ייצוגי ומסודר לאורחים.

 • נגב משטחים
  במהלך האירוע, נגב את כל המשטחים באופן קבוע כדי להסיר כל שפיכה או כתמים. השתמש במטלית נקייה ובחומר חיטוי כדי להבטיח שאזור הבר יהיה היגייני ונקי מחיידקים. זה גם ימנע את הצטברות שאריות דביקות, שיכולות להיות קשה לניקוי מאוחר יותר.
 • השלך אשפה
  בזמן שאתה הולך, השלך את כל הבקבוקים, הפחיות או האשפה הריקים לפחים המתאימים. זה ימנע את אזור הבר מלהיות עמוס ויקל על הניקוי הסופי. הקפד למחזר גם חומרים שניתן למחזור, כגון כוסות פלסטיק או בקבוקי פלסטיק.
 • חידוש מלאי
  לאורך כל האירוע, פקח עין על המלאי שלך והחזר את המלאי לפי הצורך. זה ימנע מכם להיגמר מהמשקאות או המיקסרים הפופולריים, מה שעלול להוביל לאורחים לא מרוצים. זה גם יבטיח שיש לך מספיק אספקה שתספיק עד סוף האירוע, ושלא תצטרך להשקיע זמן בחידוש המלאי במהלך תהליך הסגירה.

 

שלב 2: היכונו להזמנות של הרגע האחרון

השלב השני לסגירת בר נייד לאירועים בדקה ה-90 הוא היערכות להזמנות של הרגע האחרון. המשמעות היא שעליך לצפות את הבלאגן האחרון של ההזמנות ולהיות מוכן לטפל בהן ביעילות. הנה כמה טיפים שיעזרו לך להתכונן להזמנות של הרגע האחרון:

 • שמור על משקאות פופולריים במצב המתנה
  לאורך כל האירוע, שמור משקאות פופולריים בכוננות, כגון בירה, יין או סודה. זה יאפשר לכם לשרת במהירות אורחים שרוצים משקה מהיר לפני סיום האירוע. הקפד גם לשמור מספיק קרח וקישוטי בהישג יד כדי להכיל את ההזמנות של הרגע האחרון.
 • יש תפריט פשוט יותר
  כדי להפוך את העומס של הרגע האחרון לנוח יותר, שקול לפשט את התפריט שלך לקראת סוף האירוע. זה יקטין את מספר האפשרויות הזמינות ויקל על האורחים להחליט מה הם רוצים. זה גם יקל עליכם להכין ולהגיש משקאות במהירות, מבלי לגרום לצוואר בקבוק בבר.
 • הקצה תפקידים ספציפיים
  כשהאירוע מסתיים, הקצה תפקידים ספציפיים לצוות שלך כדי לעזור להתמודד עם העומס האחרון של ההזמנות. לדוגמה, אדם אחד יכול לטפל בקופה, בעוד שאדם אחר יכול למזוג משקאות. זה יבטיח שכולם ידעו מה הם צריכים לעשות, ושהבר יפעל בצורה חלקה בדקות האחרונות של האירוע.

 

איור של ברמן שמארגן את המלאי שלהם
איור של ברמן שמארגן את המלאי שלהם

שלב 3: ארגן את המלאי שלך

כדי לסגור בהצלחה בר נייד לאירועים בדקה ה-90, חיוני לארגן את המלאי שלך. שלב זה יעזור לך לזהות מה אתה צריך כדי לחדש את המלאי לאירועים עתידיים ומה אתה צריך להשליך. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לארגן את המלאי שלך:

 • ערכו מלאי לפני ואחרי האירוע
  לפני האירוע, ערכו מלאי של כל המצרכים שיש לכם בהישג יד, כולל אלכוהול, מיקסרים, קישוטים וכל ציוד אחר. זה יעזור לך לקבוע מה אתה צריך לחדש את המלאי ובמה אתה יכול לעשות שימוש חוזר לאירועים עתידיים. לאחר האירוע, בצע שוב מלאי כדי לזהות במה נעשה שימוש ובמה ניתן לעשות שימוש חוזר.
 • עקוב אחר תאריכי תפוגה
  חשוב לעקוב אחר תאריכי התפוגה של כל הציוד שלך, במיוחד אלכוהול ומיקסרים. הקפד להשליך את כל המוצרים שפג תוקפם כדי למנוע זיהום ולהבטיח את שלומם של האורחים שלך. מעקב אחר תאריכי התפוגה יעזור לך גם לצפות מתי תצטרך לחדש מלאי של פריטים מסוימים.
 • ארגן את שטח האחסון שלך
  ארגון שטח האחסון שלך חיוני לשמירה על ארגון המלאי שלך. הקפד לסמן את כל המיכלים והמדפים כדי לעזור לך לזהות במהירות היכן הכל מאוחסן. כמו כן, מומלץ לקבץ פריטים לפי קטגוריות, כמו אלכוהול, מיקסרים וקישוטי, כדי שיהיה קל יותר לחדש את המלאי ולמצוא את מה שאתה צריך.

 

שלב 4: ארוז ביעילות

לאחר ארגון המלאי שלך, הגיע הזמן לארוז ביעילות. שלב זה יעזור לך לחסוך זמן ומקום, ויקל על הובלת הבר הנייד שלך לאירוע הבא. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לארוז ביעילות:

 • השתמש במיכלים הנכונים
  שימוש במיכלים הנכונים הוא חיוני לאריזה יעילה. הקפד להשתמש במיכלים יציבים ויכולים להחזיק בבטחה את האספקה שלך. כמו כן, מומלץ להשתמש במיכלים שקופים כדי שתוכלו לראות בקלות מה יש בפנים מבלי לפתוח אותם.
 • לארוז אסטרטגית
  בעת האריזה, חשוב לארוז אסטרטגית. התחל באריזת הפריטים שתצטרך תחילה בחלק העליון, כגון כוסות וכלים. לאחר מכן, ארזו את הפריטים הכבדים יותר בתחתית, כגון ציוד הבר ובקבוקי האלכוהול. זה יעזור לפזר את המשקל באופן שווה ולמנוע כל נזק או שפיכה במהלך ההובלה.
 • תווית הכל
  תיוג הכל הוא המפתח להקלה על תהליך הפירוק. הקפד לתייג את כל המיכלים והקופסאות עם התכולה בפנים ולאיזה אירוע הם מיועדים. זה יעזור לך לזהות במהירות מה צריך לפרוק והיכן צריך למקם באירוע הבא.

 

איור של ברמן מפרק את הבר
איור של ברמן מפרק את הבר

שלב 5: לפרק את הבר

פירוק הבר הנייד הוא השלב האחרון בסגירתו לאירוע. שלב זה הוא קריטי ויש לעשותו בזהירות כדי להבטיח שכל החלקים יהיו שלמים לאירוע הבא. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לפרק את הבר הנייד שלך בקלות וביעילות:

– התחל בהסרת כל הפריטים מהחלק העליון של הבר, כגון כוסות, כלים ומפיות. הקפד לארוז אותם במיכלים שלהם.
– לאחר מכן, הסר את כל בקבוקי האלכוהול ואחסן אותם בבטחה. הקפד לבדוק שכל הבקבוקים אטומים כהלכה כדי למנוע שפיכות.
– לאחר פינוי החלק העליון של המוט, התחל לפרק את מסגרת המוט. הסר את כל הברגים והורד בעדינות את המסגרת. הקפד לשמור את כל החלקים ביחד ומאורגנים.
– לאחר פירוק המסגרת, הסר את החלק העליון של המוט וארוז אותו בזהירות. הקפד לעטוף אותו בחומר מגן כדי למנוע שריטות או נזק.
– לבסוף, הסר את כל הציוד שנותר, כגון פחי קרח ומקררים, וארוז אותם במיכלים שלהם.

מסקנה: טיפים לאירוע מוצלח

לסיכום, סגירת בר נייד לאירועים בדקה ה-90 היא משימה מכרעת הדורשת תכנון וביצוע קפדניים. על ידי ביצוע השלבים המתוארים במדריך זה, תוכל לסגור את הבר הנייד שלך במהירות וביעילות תוך הבטחה שכל החלקים יהיו שלמים לאירוע הבא.

כדי להבטיח אירוע מוצלח, חשוב להתחיל להתכונן מבעוד מועד. ודא שיש לך מספיק מלאי וציוד, ותמיד תהיה לך תוכנית גיבוי למקרה של שינויים או בעיות ברגע האחרון.

במהלך האירוע, הקפידו לנקות תוך כדי תנועה ולהתכונן להזמנות של הרגע האחרון כדי למנוע עיכובים או בלבול. ארגון המלאי והאריזה שלך ביעילות יסייעו לך גם לחסוך זמן ולהבטיח תהליך סגירה חלק.

בעת פירוק הבר הנייד, קחו את הזמן והקפידו להימנע מכל נזק לבר או לציוד. תיוג של כל המיכלים והארגזים גם יעזור לכם לזהות במהירות מה צריך לפרוק והיכן צריך למקם באירוע הבא.

איור של ברמן נותן אגודל
איור של ברמן נותן אגודל

לסיכום, סגירת בר נייד לאירועים דורשת תכנון קפדני, ארגון ותשומת לב לפרטים. על ידי ביצוע השלבים המתוארים במדריך זה, תוכל להבטיח אירוע מוצלח ולהשאיר את הלקוחות שלך מרוצים.

Picture of פורטל חתונות בלבן

פורטל חתונות בלבן

פורטל חתונות בלבן הוקם מתוך מטרה להקל על זוגות רבים בארגון ותכנון החתונה. הפורטל מביא בתוכו מידע מקצועי ומקיף בכל הנושאים הקשורים לחתונה שלכם. כאן תמצאו המלצות וטיפים שווים שלא רק יקלו על תכנון החתונה אלא גם יחסכו לכם המון כסף בתכנון נכון של יום החתונה שלכם.

פורטל חתונות

פורטל חתונות בלבן הוקם במטרה להעניק לזוגות מתחתנים מידע מקצועי לתכנן נכון את החתונה שלהם.

כל זוג שמתחתן מיד שם לב שיש המון דברים לסגור וזה לא נגמר רק במציאת אולם אירועים אלא יש עוד המון דברים שצריכים לקחת בחשבון וההוצאות על החתונה כבדות מאוד. לכן, החלטנו להעניק לכם מידע מקצועישיעזור לתכנן חתונה מושלמת וגם להוזיל לכם המון עלויות.

מאמרים נוספים

חתונת החודש של הפורטל

דילוג לתוכן